Home Vijesti Božićne čestitke

Božićne čestitke

Povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika Božića, načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo uputio je čestitku svim građanima opštine Kostajnica pravoslavne vjeroispovjesti i parohu kostajničkom Petru Makariću:
„Želim da predstojeće božićne praznike provedete u dobrom raspoloženju i prijatnoj atmosferi a da radost Hristovog rođenja proslavite na tradicionalan način u radosti i porodičnoj sreći uz svoje najbliže a da godina koja je pred nama bude ljepša i uspješnija od protekle“.
„MIR BOŽIJI – HRISTOS SE RODI“

Predsjednik Skupštine opštine Kostajnica Nikola Janjetović, potpredsjednik Ismet Bosnić i sekretar Skupštine opštine Svjetlana Bajalica uputili su čestitku svim građanima opštine Kostajnica koji Božić proslavljaju po julijanskom kalendaru u ime skupštine opštine i u svoje ime, sa željom da ovaj veliki Hrišćanski praznik provedu u krugu najbližih u dobrom zdravlju i raspoloženju, sa željom da se u narednoj godini  ispune lične želje i nadanja.
MIR BOŽIJI – HRISTOS SE RODI“
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

petak, 17 avgust 2018