Home Vijesti Čestitke povodom Pravoslavne nove godine

Čestitke povodom Pravoslavne nove godine

Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo uputio je čestitku svim građanima opštine Kostajnica pravoslavne vjeroispovjesti koji dočekuju Novu godinu po julijanskom kalendaru sa željom da nova 2018. godina svima donese napredak i blagostanje  puno lične i porodične sreće, zdravlja i uspjeha.

Predsjednik skupštine opštine Nikola Janjetović, potpredsjednik Ismet Bosnić i sekretar Skupštine opštine  Svjetlana Bajalica uputili su čestiktu svim građanima opštine Kostajnica pravoslavne vjeroispovjesti u ime skupštine opštine i u svoje lično ime sa željom da Pravoslavna nova 2018. godina  svima donese  puno lične i porodične sreće, zdravlja i uspjeha u svakom poslu.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

petak, 17 avgust 2018