Home Vijesti Obavještenje - Program predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu

Obavještenje - Program predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu

Obavještavavaju se svi zainteresovani roditelji čija djeca će u septembru 2018. godine krenuti u prvi razred OŠ da mogu prijaviti svoje dijete za Program predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu (neophodno je ponijeti kopiju „Rodnog lista“ djeteta).
Roditelji dijete mogu prijaviti svaki radni dan od 07:00 do 15:00 časova u periodu od 22. januara do 08. februara 2018. godine u Javnoj predškolskoj ustanovi Klub za djecu „Kestenko“, ul. Vase Pelagića 2.b. Za sve dodatne informacije kontakt telefon je 052/665-203.
Spisak prijavljene djece Javna predškolska ustanova „Kestenko“ će proslijediti Ministarstvu prosvjete i kulture, te aplicirati za sredstva potrebna za realizaciju navedenog programa.
Program predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu će se realizovati od 01. marta do 31. maja, odnosno trajaće 3 mjeseca, svaki radni dan po tri časa (180 minuta).
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

petak, 17 avgust 2018